/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Veszprém Megye

hun_ves 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
631 Pápai KC Petőfi SE 2020/01/05 10:15 42-60
(14-16,8-18,9-12,11-14)
Radnóti Miklós Általános Iskola Sebesi Gábor Fülöp András
627 Várpalota KK Centrum Darts SE 2020/01/05 11:30 57-34
(11-11,17-7,14-9,15-7)
Radnóti Miklós Általános Iskola Fülöp András Mónus Péter
632 Petőfi SE Balatonfüred 2020/01/05 12:45 65-69
(26-22,13-18,10-13,16-16)
Radnóti Miklós Általános Iskola Sebesi Gábor Fülöp András
625 Tapolcai VSE Várpalota KK 2020/01/05 14:00 36-59
(8-12,11-9,6-16,11-22)
Radnóti Miklós Általános Iskola Prieger Mihály Kiss Tamás Sándor
630 Balatonfüred Start SE 2020/01/05 15:15 50-77
(14-20,5-20,24-13,7-24)
Radnóti Miklós Általános Iskola Kiss Tamás Sándor Lenger Levente
626 Fűzfői AK AKU 2020/01/05 16:30 42-51
(14-16,7-16,10-13,11-6)
Radnóti Miklós Általános Iskola Prieger Mihály Lenger Levente
628 Start SE AKU 2020/01/05 17:45 57-45
(12-9,10-3,17-10,18-23)
Radnóti Miklós Általános Iskola Prieger Mihály Kiss Tamás Sándor

Veszprém Megye

hun_ves 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
633 Centrum Darts SE Tapolcai VSE 2020/02/23 09:00 Radnóti Miklós Általános Iskola Sebesi Gábor Mónus Péter
634 Petőfi SE Várpalota KK 2020/02/23 10:15 Radnóti Miklós Általános Iskola Sebesi Gábor Fülöp András
635 Start SE Pápai KC 2020/02/23 11:30 Radnóti Miklós Általános Iskola Fülöp András Mónus Péter
636 Fűzfői AK Balatonfüred 2020/02/23 12:45 Radnóti Miklós Általános Iskola Sebesi Gábor Mónus Péter
637 Várpalota KK AKU 2020/02/23 14:00 Radnóti Miklós Általános Iskola Prieger Mihály Oláh Gabriella
638 Tapolcai VSE Centrum Darts SE 2020/02/23 15:15 Radnóti Miklós Általános Iskola Oláh Gabriella Lenger Levente
639 Várpalota KK Fűzfői AK 2020/02/23 16:30 Radnóti Miklós Általános Iskola Prieger Mihály Lenger Levente

Veszprém Megye U12

hunu12_ves 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
2 Tapolcai Sárkányok Várpalotai Párducok 2019/10/06 11:00 59-24
(17-0,5-11,25-2,12-11)
Bakony Sporttelep Prieger Mihály Németh László
3 Pápai KC Tapolcai Sárkányok 2019/10/06 12:00 23-81
(0-20,8-22,2-30,13-9)
Bakony Sporttelep Prieger Mihály Németh László
4 Várpalotai Párducok Ajka MIX U12 2019/10/06 13:00 55-10
(16-0,11-4,19-0,9-6)
Bakony Sporttelep Prieger Mihály Németh László
5 Ajka MIX U12 Tapolcai Sárkányok 2020/01/04 09:00 11-123
(4-28,1-47,6-20,0-28)
Kazinczy Általános Iskola Sebesi Gábor Fülöp András
6 Pápai KC Várpalotai Párducok 2020/01/04 10:00 36-73
(10-6,6-25,14-14,6-28)
Kazinczy Általános Iskola Sebesi Gábor Fülöp András
7 Ajka MIX U12 Pápai KC 2020/01/04 11:00 23-52
(10-7,3-15,8-16,2-14)
Kazinczy Általános Iskola Sebesi Gábor Fülöp András
8 Tapolcai Sárkányok Várpalotai Párducok 2020/01/04 12:00 70-31
(25-0,13-18,20-2,12-11)
Kazinczy Általános Iskola Sebesi Gábor Fülöp András

Veszprém Megye U14

hunu14_ves 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
8 Tapolcai Tigrisek VUKE 2020/02/01 09:00 109-26
(25-4,27-6,32-14,25-2)
Kazinczy Ferenc Tagintézmény Prieger Mihály Németh László
9 Pápai KC Ricsilla 2020/02/01 10:10 58-52
(9-19,7-8,14-13,20-10)
Kazinczy Ferenc Tagintézmény Prieger Mihály Németh László
10 VUKE Ricsilla 2020/02/01 11:20 9-63
(2-13,3-18,4-10,0-22)
Kazinczy Ferenc Tagintézmény Kiss Tamás Sándor Lenger Levente
12 Fűzfői AK Tapolcai Sárkányok 2020/02/01 13:40 58-29
(23-8,25-4,6-9,4-8)
Kazinczy Ferenc Tagintézmény Prieger Mihály Németh László
13 AKU Balatonfüred 2020/02/01 14:50 20-55
(1-17,8-6,4-16,7-16)
Kazinczy Ferenc Tagintézmény Prieger Mihály Németh László
14 2020/02/01 16:00 55-40
(16-5,10-21,23-2,6-12)
Kazinczy Ferenc Tagintézmény Kiss Tamás Sándor Lenger Levente
15 2020/02/01 17:10 50-54
(15-8,8-7,19-24,8-15)
Kazinczy Ferenc Tagintézmény Kiss Tamás Sándor Lenger Levente

Veszprém Megye - Leány U14

whunu14_ves 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 AKU Tapolcai Párducok 2019/11/15 15:00 14-110
(2-28,2-32,2-22,8-28)
Bakony Sporttelep Sebesi Gábor Németh László
2 Tapolcai Párducok Ricsilla 2019/11/15 16:10 38-60
(7-12,11-16,10-8,10-24)
Bakony Sporttelep Sebesi Gábor Németh László
3 Ricsilla AKU 2019/11/15 17:20 111-8
(18-4,35-0,26-2,32-2)
Bakony Sporttelep Sebesi Gábor Németh László

Veszprém Megye - Leány U14

whunu14_ves 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
4 Tapolcai Párducok AKU 2020/02/22 09:00 Kazinczy Ferenc Tagintézmény Fülöp András Kiss István
5 AKU Ricsilla 2020/02/22 10:15 Kazinczy Ferenc Tagintézmény Fülöp András Kiss István
6 Ricsilla Tapolcai Párducok 2020/02/22 11:30 Kazinczy Ferenc Tagintézmény Fülöp András Kiss István

Veszprém Megye U16

hunu16_ves 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
6 Ricsilla Fűzfői AK 2019/10/26 14:30 48-30
(12-8,10-6,14-9,12-7)
Kazinczy Ferenc Tagintézmény Németh László Lenger Levente
7 Várpalotai KK Fűzfői AK 2020/01/04 09:30 37-60
(12-14,10-18,5-10,10-18)
Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola Németh László Mónus Péter
8 Fűzfői AK AKU 2020/01/04 10:30 30-43
(5-11,6-13,8-8,11-11)
Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola Németh László Mónus Péter
9 AKU Várpalotai KK 2020/01/04 11:30 45-32
(12-3,15-11,13-7,5-11)
Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola Németh László Mónus Péter
10 Tapolcai Sziklák Pápai KC 2020/01/04 12:30 43-60
(9-9,15-12,12-14,7-25)
Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola Prieger Mihály Kiss Tamás Sándor
11 Pápai KC Ricsilla 2020/01/04 13:30 54-52
(12-14,17-11,13-14,12-13)
Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola Prieger Mihály Lenger Levente
12 Ricsilla Tapolcai Sziklák 2020/01/04 14:30 26-64
(8-11,6-15,6-18,6-20)
Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola Kiss Tamás Sándor Lenger Levente

Veszprém Megye U16

hunu16_ves 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
13 Tapolcai Sziklák AKU 2020/02/22 09:00 Bakony Sporttelep Prieger Mihály Németh László
14 AKU Pápai KC 2020/02/22 10:15 Bakony Sporttelep Prieger Mihály Németh László
15 Pápai KC Tapolcai Sziklák 2020/02/22 11:30 Bakony Sporttelep Prieger Mihály Németh László
16 Ricsilla Fűzfői AK 2020/02/22 12:45 Bakony Sporttelep Mónus Péter Lenger Levente
17 Fűzfői AK Várpalotai KK 2020/02/22 14:00 Bakony Sporttelep Mónus Péter Lenger Levente
18 Várpalotai KK Ricsilla 2020/02/22 15:15 Bakony Sporttelep Mónus Péter Lenger Levente

Veszprém megye - Leány U16

whunu16_ves 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
6 Ricsilla Fűzfői AK 2019/10/05 15:00 46-19
(13-3,13-11,8-1,12-4)
Kazinczy Ferenc Tagintézmény Prieger Mihály Mónus Péter
7 Tapolcai Oroszlánok Várpalotai Gepárdok 2020/01/25 10:00 56-26
(10-0,13-8,19-6,14-12)
Rády József Sportcsarnok Prieger Mihály Németh László
8 Várpalotai Gepárdok Ricsilla 2020/01/25 11:10 21-53
(7-12,3-15,6-16,5-10)
Rády József Sportcsarnok Prieger Mihály Németh László
9 Ricsilla Tapolcai Oroszlánok 2020/01/25 12:20 70-51
(15-13,19-11,14-21,22-6)
Rády József Sportcsarnok Prieger Mihály Németh László
10 Ajka Pápai KC 2020/01/25 13:30 24-27
(8-7,3-9,7-7,6-4)
Rády József Sportcsarnok Fülöp András Mónus Péter
11 Pápai KC Fűzfői AK 2020/01/25 14:40 22-20
(10-7,2-3,0-2,6-6)
Rády József Sportcsarnok Fülöp András Mónus Péter
12 Fűzfői AK Ajka 2020/01/25 15:50 32-19
(10-2,6-8,10-4,6-5)
Rády József Sportcsarnok Fülöp András Mónus Péter

Veszprém Megye U18

hunu18_ves 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
4 Tapolcai Sasok Várpalotai KK 2019/11/22 17:00 57-74
(10-21,21-18,15-17,11-18)
Bakony Sporttelep Sebesi Gábor Németh László
5 Ajka Bánki Fűzfői AK 2019/11/22 18:00 72-34
(16-5,13-9,24-7,19-13)
Bakony Sporttelep Sebesi Gábor Fülöp András
6 Ajka Bánki Tapolcai Sasok 2020/01/31 15:00 69-57
(16-8,19-18,14-18,20-13)
Bakony Sporttelep Sebesi Gábor Németh László
7 Ajka Bródy Fűzfői AK 2020/01/31 16:10 20-75
(6-10,6-25,4-25,4-15)
Bakony Sporttelep Sebesi Gábor Németh László
8 Tapolcai Sasok Fűzfői AK 2020/01/31 17:20 78-47
(17-10,25-10,20-16,16-11)
Bakony Sporttelep Sebesi Gábor Németh László
9 Várpalotai KK Ajka Bánki 2020/02/02 14:30 84-54
(17-10,26-16,18-15,23-13)
Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola Prieger Mihály Lenger Levente
10 Várpalotai KK Ajka Bródy 2020/02/12 20:00 68-30
(16-9,18-6,12-8,22-7)
Gál Gyula Városi Sportcsarnok

Tabellák

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Start SE 7 1.00 14 7 0 483 299
2 Pápai KC 7 0.93 13 6 1 390 305
3 Balatonfüred 7 0.86 12 5 2 468 369
4 Petőfi SE 7 0.86 12 5 2 443 351
5 Várpalota KK 7 0.71 10 3 4 359 351
6 AKU 8 0.69 11 3 5 375 412
7 Fűzfői AK 7 0.64 9 2 5 311 401
8 Tapolcai VSE 7 0.57 8 1 6 293 422
9 Centrum Darts SE 7 0.50 7 0 7 224 436

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Tapolcai Tigrisek 2 1.00 4 2 0 239 48
2 Pápai KC 2 1.00 4 2 0 136 85
3 Balatonfüred 3 0.83 5 2 1 163 88
4 Fűzfői AK 2 0.75 3 1 1 80 159
5 VUKE 4 0.75 6 2 2 145 244
6 Ricsilla 3 0.67 4 1 2 148 145
7 Tapolcai Sárkányok 1 0.50 1 0 1 29 58
8 AKU 3 0.50 3 0 3 69 182

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Tapolcai Sárkányok 4 1.00 8 4 0 333 89
2 Várpalotai Párducok 4 0.75 6 2 2 183 175
3 Pápai KC 4 0.75 6 2 2 178 203
4 Ajka MIX U12 4 0.50 4 0 4 70 297

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Tapolcai Sziklák 4 0.88 7 3 1 253 163
2 Pápai KC 4 0.88 7 3 1 240 191
3 Ricsilla 4 0.75 6 2 2 175 159
4 Fűzfői AK 4 0.75 6 2 2 158 161
5 AKU 4 0.75 6 2 2 132 149
6 Várpalotai KK 4 0.50 4 0 4 122 257

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu